Summer Saleдо -40% на обраний асортиментза покупками
New collectionБезкоштовна доставказа покупками
Сплачуйте онлайн і отримуйте -5% знижки при виборі доставки Новою ПоштоюБезкоштовна доставкаДеталі

Жіночі сумки Polo Ralph Lauren

(13 товарів)
Очистити все Стать: Жіноча Категорія: Жіночі сумки Бренд: Polo Ralph Lauren

Жіночі сумки Polo Ralph Lauren або як виділитися з натовпу

Відомий американський дизайнер Ральф Лорен вважав сумки композиційним центром, своєрідною опорою, на якій тримається весь образ. Дійсно, жіночі сумки Ralph Lauren з року в рік тільки зміцнюють свої позиції серед споживачів і на ринку модної індустрії. Покупки Polo — або polo-girls, як їх називають у штаб-квартирі бренду — надають великого значення як зовнішньому вигляду сумок. Функціональність, розмір, матеріали — кожен із цих факторів ретельно опрацьовується дизайнерами та конструкторами. Тому сумки Ральф Лорен виконані на високому рівні: з неймовірною точністю в деталях, з продуманою конструкцією, із кращих матеріалів та безкомпромісною якістю пошиття. Кожна одиниця від нашого бренду — копітка робота цілої команди.

У колекціях бренду представлено 3 основні моделі:

  • сетчел SLOANE 
    Витончена і універсальна, Sloane ідеально підходить для polo-girls. Це нова модель - вона вперше побачила світ у рамках колекції Pre-Spring 2020. Сумка доступна в гладкій та лаковій шкірі, а також у тисненні під крокодила. Великі та середні сумки Polo Ralph Lauren Sloane ідеальна для офісних буднів, а мініатюрна Sloane стане відмінним компаньйоном у вихідні дні.
  • Відкритий тоут BELLPORT
    легкість та чистоту дівчини Polo. Шкіру для цих сумок виробляють, обробляють та фарбують в Італії. У моделі є дві відмінні риси. По-перше, внутрішня частина сумки Ralph Lauren виконана з найніжнішої замші. По-друге, бічні D-подібні кільця, натхненні кінною спадщиною бренду, створюють красиву трапецієподібну форму та підвищують зносостійкість сумки. Модель представлена в трьох розмірах - великому, середньому і маленькому.
  • Сумка LENNOX
    Ці Polo Ralph Lauren сумки були натхненні вінтажним поясом із архівів бренду. Впізнавана пряжка стала символом лінійки, в якій представлені середнього розміру крос-боді та великі шоппери в замші, гладкій та текстурованій шкірі та “під крокодила”. 

Купити сумку Ralph Lauren означає долучитися до американської легенди. Буде складно вибрати одну, адже добрих екземплярів багато не буває. На рахунку виробника числяться повсякденні шопери, розкішні клатчі для вечірніх виходів та функціональні крос-боді для тих, хто віддає перевагу максимальній свободі. Тому підбирайте відразу кілька моделей. Пограйте з кольором і фасоном, подумайте про випадки та ансамблі, в яких ви її використовуватимете.