Summer Saleдо -40% на обраний асортиментза покупками
New collectionБезкоштовна доставказа покупками
Сплачуйте онлайн і отримуйте -5% знижки при виборі доставки Новою ПоштоюБезкоштовна доставкаДеталі

Програма лояльності

В інтернет-магазині Kameron програма лояльності розповсюджується лише на бренд Polo Ralph Lauren. Умови дії ідентичні з умовами в наших фізичних магазинах. 

 

Які привілеї дає вам участь в програмі лояльності Polo Ralph Lauren?

Ставши учасником даної програми, ви зможете отримувати бонуси за кожну онлайн-покупку виробів бренду Polo Ralph Lauren, накопичувати та витрачати їх під час наступних покупок. Крім того, ви отримаєте від нас спеціальні пропозиції до вашого Дня народження, запрошення на івенти й закриті розпродажі.

 

Як це працює?

Щоб стати учасником бонусної програми, авторизуйтеся на нашому сайті. Лише авторизовані користувачі можуть відстежувати залишок бонусів та використовувати їх. Для цього заповніть необхідні поля на сайті для здійснення авторизації, та обов'язково підтвердіть свою електронну адресу. Лист надійде на ваш email через декілька хвилин, після проходження авторизації. Обов’язково зазначте свій номер телефону – він знадобиться для активації учасника системи лояльності. 

Щойно ви зробили першу покупку, починається накопичення бонусів на вашій картці – ви отримуєте кількість балів, що відповідає 5% витраченої суми. Наприклад, при покупці на 1000 грн на ваш картковий рахунок нараховується 50 бонусів. Бонуси активуються на 15-й день після покупки і мають термін дії 180 днів. При наступних покупках (окрім покупок подарункових сертифікатів*) бонусними балами можна сплачувати до 50% вартості товарів з нових колекцій і до 30% вартості акційних товарів.

Тільки-но загальна вартість товарів, що були придбані з використанням вашої бонусної картки, досягає 50 000 грн, кожна наступна покупка починає приносити вам 10% бонусів. При здійсненні покупок на суму від 100 000 грн кількість бонусів, що нараховуються, збільшується до 15%. 

 

Загальна вартість усіх покупок, здійснених із використанням бонусної картки

 

Начислення

Списання

 

на товари без знижки

 

на товари зі знижкою

до 50 000 грн

5%

50%

30%

до 100 000 грн

10%

от 100 000 грн

15%

 

Як можна отримати інформацію про баланс бонусів на картці?

Інформацію про баланс бонусів можна переглянути в особистому кабінеті на сайті Kameron або дізнатися на гарячій лінії - 044 334 31 74. 

Правила даної програми лояльності можуть змінюватися. Актуальну інформацію можна отримати звернувшись на гарячу лінію або завітавши у фізичний магазин Polo Ralph Lauren, необхідно назвати контактний номер телефону. 

 

Залишаємося на зв’язку!

Слідкуйте за нашими новинами у Facebook та Instagram.

 

* При купівлі подарункових сертифікатів розрахуватися бонусами не можна й за їхню покупку бонусні бали не нараховуються.

* Умови дії даної системи лояльності не розповсюджуються на бренди: BALMAIN, DOLCE & GABBANA, SAINT LAURENT, ERES, LA PERLA.